Udostępnij
Tweetnij

Część ludzi ma problem z odróżnieniem iPada od iPhone’a (wideo)

Jaka jest różnica pomiędzy iiPhonem i iPadem? Oczywiście zasadnicza, ale okazuje się, że nie wszyscy są w stanie rozpoznać te produkty i udowodnił to komik Jimmy Kimmel.

kimmellive

Jaka jest różnica pomiędzy iiPhonem i iPadem? Oczywiście zasadnicza, ale okazuje się, że nie wszyscy są w stanie rozpoznać te produkty i udowodnił to komik Jimmy Kimmel.

Przeczytaj koniecznie >> 10 absurdalnie drogich gadżetów dla iPada

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Amerykański komik Jimmy Kimmel wpadł na pomysł, aby przeprowadzić wśród swoich rodaków pewną sondę. W tym celu wziął ze sobą iPada mini i starał się wmówić napotkanym ludziom, że jest to nowy iPhone 5S. Co ciekawe, sporo osób dało się nabrać. Jest to o tyle dziwne, że iPad mini debiutował w sprzedaży niemal rok temu i w zasadzie nie powinien stanowić produktu, z którego rozpoznaniem problemy mają Amerykanie. Cóż… okazuje się, że było inaczej. Na poniższym filmie możecie obejrzeć zapis najciekawszych sytuacji z sondy Kimmela.

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij