Udostępnij
Tweetnij

Opera Coast – zupełnie nowa przeglądarka na iPada

Opera Software udostępniła zupełnie nową przeglądarkę internetową na iPada – Coast, która diametralnie zmienia podejście do browserów, które znaliśmy wcześniej.

Opera Coast

appstore

Opera Software udostępniła zupełnie nową przeglądarkę internetową na iPada – Coast, która diametralnie zmienia podejście do browserów, które znaliśmy wcześniej.

Przeczytaj koniecznie >> Uruchamiamy gry z iPada na telewizorze

Na początku roku do sieci wyciekł film, który zdradzał nam, że Norwegowie z Opera Software pracują nad nową przeglądarką dla iPada (wtedy znaną pod nazwą Ice). Dziś aplikacja pojawiła się w App Store pod nazwą Coast.

Opera Coast zmienia podejście wobec dotychczas znanych nam przeglądarek internetowych. Aplikacja została praktycznie pozbawiona jakichkolwiek przycisków (w tym Wstecz), a praca z nią opiera się praktycznie na samych gestach. Przeglądarkę w akcji obejrzycie na poniższym filmie.

Przeglądarka jest bezpłatna i możecie ja pobrać klikając na poniższy przycisk. Coast nie zastępuje dotychczasowej wersji Opery. Tym samym z obu przeglądarek można korzystać na zmianę. Aplikacja jest dostępna również w polskiej wersji językowej.

appstore

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij