Udostępnij
Tweetnij

Apple pracuje nad nowym produktem z 17 W zasilaczem. iPad z 12,9″ ekranem w drodze?

AppleInsider raportuje, że firma z Cupertino przygotowuje nowy produkt, który zasilany będzie zasilaczem o mocy 17 W. Całkiem możliwe, że chodzi tutaj o większego iPada z 12,9-calowym wyświetlaczem.

iPad 5 i iPad mini

AppleInsider raportuje, że firma z Cupertino przygotowuje nowy produkt, który zasilany będzie zasilaczem o mocy 17 W. Całkiem możliwe, że chodzi tutaj o większego iPada z 12,9-calowym wyświetlaczem.

Przeczytaj koniecznie >> Uruchamiamy gry z iPada na telewizorze

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Nowy, tajemniczy produkt Apple będzie zasilany zasilaczem o mocy 17 W. Obecna generacja tabletu z iOS posiada 12-watowy zasilacz. Z kolei MacBook Air o mocy 35 W. Do czego więc Apple może użyć zasilacza o takiej mocy? AppleInsider sugeruje, że może chodzić o większego iPada. Już w maju tego roku pojawiły się plotki, że Apple przygotowuje tablet z 12,9-calowym wyświetlaczem. Plotki te potwierdził w lipcu The Wall Street Journal.

Oczywiście do tej pory brak było jakichkolwiek dowodów na istnienie tego urządzenia, ale tajemniczy zasilacz może być pierwszym z nich. AppleInsider dodaje jednak, że tego produktu nie mamy co spodziewać się na wrześniowej konferencji firmy z Cupertino. Całkiem możliwe, że nawet dopiero za rok…

Źródło: AppleInsider

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij