Udostępnij
Tweetnij

Parallels Access, czyli prosty dostęp do OS X i Windows z poziomu iPada

Firma Parallels wprowadziła do oferty kolejny produkt, tym razem dedykowany iPadowi. Aplikacja Parallels Access daje nam prosty dostęp zdalny do komputerów Mac oraz pracujących pod kontrolą Windows.

appstore

Firma Parallels wprowadziła do oferty kolejny produkt, tym razem dedykowany iPadowi. Aplikacja Parallels Access daje nam prosty dostęp zdalny do komputerów Mac oraz pracujących pod kontrolą Windows.

Przeczytaj koniecznie >> Jailbreak iOS. Czy to jest legalne?

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Użytkownikom komputerów Mac programów Parallels nie trzeba przedstawiać. Narzędzie Parallels Desktop jest jednym z najlepszych narzędzi do wirtualizacji systemów operacyjnych pod OS X. Teraz z kolei producent wprowadził do oferty nowe narzędzie – Parallels Access dla iPada.

Program Parallels Access pozwala nam w prosty i wygodny pracować z systemami OS X i Windows (w tym celu należy najpierw zainstalować w systemie bezpłatne rozszerzenie). W tym celu musimy tylko nawiązywać połączenie zdalne i następnie możemy sterować oprogramowaniem z poziomu tabletu. Parallels Access pozwala pracować z programami z Windows i OS X w taki sam sposób, jak z aplikacjami na iPadzie. Narzędzie w akcji możecie obejrzeć na poniższym filmie.

Parallels Access nie jest niestety bezpłatny. Aplikację pobierzecie klikając na poniższy przycisk, ale po dwóch tygodniach testów będziecie musieli zakupić licencję w cenie 79,99 euro. W przeciwnym wypadku funkcjonalność Parallels Access będzie bardzo ograniczona.

appstore

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij