Udostępnij
Tweetnij

iOS 7 dla wszystkich już 10 września?

Apple pomału finalizuje prace nad iOS 7, a tymczasem dowiadujemy się, że system dla wszystkich może zostać udostępniony już 10 września. Tego samego dnia, kiedy możemy spodziewać się prezentacji nowych iPhone’ów.

Apple pomału finalizuje prace nad iOS 7, a tymczasem dowiadujemy się, że system dla wszystkich może zostać udostępniony już 10 września. Tego samego dnia, kiedy możemy spodziewać się prezentacji nowych iPhone’ów.

Przeczytaj koniecznie >> Masz iPada i czekasz na iOS 7? Zobacz, które z funkcji dostaniesz

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Firma Nuance, która odpowiada za możliwości rozpoznawania mowy w Siri, rozesłała deweloperom korzystającym z ich API e-mail. W liście czytamy, że Apple zamierza udostępnić iOS 7 już… 10 września, a więc w dniu, którym spodziewamy się prezentacji nowych iPhone’ów: 5S i 5C!

iOS 7 GA

Nie wiemy skąd Nuance posiada tę informację. Wiemy jednak, że Apple finalizuje prace nad iOS 7. Z informacji, które jakiś czas temu przekazał serwis BGR wynika, że wersja GM (Golden Master) systemu ma zostać udostępniona deweloperom już w okolicy 5 września. Wcześniej następowało to zawsze w dniu konferencji. Po to, aby deweloperom dać te kilka dni czasu na dopracowanie własnych aplikacji pod kątem nowego iOS. Pamiętamy jednak, że pojawiły się również plotki, jakoby wersja dla iPada miała zostać opóźniona o kilka tygodni w wyniku przeciągających się prac. Jak będzie w rzeczywistości? Poczekamy, zobaczymy.

Źródło: TheNextWeb

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij