Udostępnij
Tweetnij

Jest już pierwszy jailbreak na iOS 7?

Jeden z użytkowników Twittera – @rpetrich opublikował zdjęcie iPoda pracującego pod kontrolą iOS 7, który prawdopodobnie został odblokowany za pomocą jailbreaku.

Jeden z użytkowników Twittera – @rpetrich opublikował zdjęcie iPoda pracującego pod kontrolą iOS 7, który prawdopodobnie został odblokowany za pomocą jailbreaku.

Przeczytaj koniecznie >> Jailbreak iOS – czy to jest legalne?

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Ryan Petrich (@rpetrich) udostępnił na własnym profilu na Twitterze zdjęcie, które widzicie poniżej. Na fotce możemy zobaczyć zrzut pulpit iPoda pracującego pod kontrolą iOS 7. Nie to jest jednak najistotniejsze. Najważniejszym elementem na zdjęciu jest uruchomiona aplikacja Activator. Nie znajdziecie jej w App Store, a jedynie w Cydii, gdyż jest to jedno z popularnych narzędzi wykorzystywanych na urządzeniach poddanym jailbreakowi, a więc odblokowanym.

iOS 7 - jailbreak

Czyżby więc pierwszy jailbreak dla iOS 7 już istniał? Całkiem możliwe, że tak, ale @rpetrich nie zdradza na chwilę obecną żadnych dodatkowych detali. Prawdopodobnie w systemie znajduje się jednak luka, która pozwala uruchomić eskploita i następnie wykonać jailbreak. Znając jednak szczęście, to Apple do momentu finalnej premiery iOS 7 zdąży już dziurę załatać…

Źródło: Twitter

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij