Udostępnij
Tweetnij

Mailbox dla iPada w końcu z trybem portretowym

Jedna z najciekawszych aplikacji do obsługi poczty Gmail na iOSMailbox, doczekała się w końcu funkcji, o którą prosili użytkownicy. Mianowicie trybu pionowego.

Mailbox dla iPada

appstore

Jedna z najciekawszych aplikacji do obsługi poczty Gmail na iOSMailbox, doczekała się w końcu funkcji, o którą prosili użytkownicy. Mianowicie trybu pionowego.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najciekawszych trików i funkcji dla iPada

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Mailbox jest alternatywą dla innych aplikacji pocztowych obsługujących Gmail. W tym przypadku mamy do czynienia z zupełnie innym sposobem pracy – opartym głównie na widoku, który wymaga od nas przesuwania wiadomości palcami. Mailbox dla iPhone’a został udostępniony w lutym tego roku, a od niedawna jest dostępna również natywna wersja aplikacji dla iPada.

W Mailbox dla iPada brakowało jednak jednej funkcji. Mianowicie trybu w widoku portretowym. Wraz z najnowszą aktualizacją, która pojawiła się w nocy App Store opcja ta została dodana.

Wiemy również, że twórcy Mailboksa pracują nad aplikacją dla Androida, ale na chwilę obecną nie znamy żadnych konkretnych detali. Mailbox dla iPada pobierzecie klikając na poniższy przycisk.

appstore

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij