Udostępnij
Tweetnij

Alternatywne ikony aplikcji z iOS 7 przyłapane na stronie Apple

Zapewne wielu z was zastanawia się, jak mogłyby wyglądać jeszcze inaczej ikony w systemie iOS 7? Rąbka tajemnicy na ten temat uchyliło (niechcący) samo Apple – na własnej stronie internetowej.

Zapewne wielu z was zastanawia się, jak mogłyby wyglądać jeszcze inaczej ikony w systemie iOS 7? Rąbka tajemnicy na ten temat uchyliło (niechcący) samo Apple – na własnej stronie internetowej.

Przeczytaj koniecznie >> Jak zainstalować iOS 7 beta już dziś?

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Doskonale już wiemy, jak wyglądają ikonki aplikacji zintegrowanych z systemem iOS 7. Okazuje się jednak, że część z nich mogłaby mieć nieco inny wygląd, co zdradziło nam na własnej stronie samo Apple.

Na poniższych zdjęciach widzicie (na górze stare ikony, a na dole te, które znamy) zestawienie ikonek w iOS 7. Apple już co prawda usunęło z witryny zdjęcie z tymi starszymi, ale przyglądając się poniższym zrzutom ekranowym nietrudno dostrzec różnice w ikonach aplikacji Pogoda, Passbook oraz Przypomnienia.

iOS 7 - stare ikony

iOS 7 - nowe ikony

W przypadku Pogoda postawiono jednak na statyczną ikonę, a nie zmieniającą się wraz z aktualnymi warunkami atmosferycznymi z powodu prawdopodobieństwa zużycia większej ilości baterii. Dla porównania, ikona Zegar pokazuje aktualny czas, wraz z sekundnikiem.

Źródło: Apple (via Macrumors)

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dritone

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij