Udostępnij
Tweetnij

Pakiet Office dla iOS już w App Store, ale…?

W zasobach App Store pojawił się (długo wyczekiwany przez użytkowników iUrządzeń) pakiet biurowy Microsoftu, czyli Office dla iOS. Niestety, to nie jest aplikacja, której oczekiwaliśmy…

Office Mobile for Office 365 subscribers dla iOS

appstore

W zasobach App Store pojawił się (długo wyczekiwany przez użytkowników iUrządzeń) pakiet biurowy Microsoftu, czyli Office dla iOS. Niestety, to nie jest ta aplikacja, której oczekiwaliśmy…

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Plotki na temat pakietu Office na iOS krążyły w sieci już od ponad roku. Koniec końców, Microsoft udostępnił dziś własny pakiet biurowy na iUrządzenia. Aplikacja „Office Mobile for Office 365 subcribers” jest dostępna do pobrania pod tym adresem… Tak jakby, gdyż obecnie pakiet dostępny jest tylko w amerykańskim App Store, a więc próba pobrania z aplikacji na iUrządzenia z polskim kontem Apple ID zakończy się fiaskiem. Tak więc pożytek w Polsce z aplikacji jest niewielki. Mało tego, aplikacja dedykowana jest iPhone’owi i obecnie w App Store nie ma wersji zgodnej z iPadem. Ponadto w celu jej użytkowania wymagane jest konto w subskrypcji Office 365.

Aplikacja pozwala edytować w podstawowym stopniu dokumenty programów Word, Excel i PowerPoint, ale zdaje się, że nie na to czekaliśmy. Mamy nadzieję, że z czasem Microsoft doda kolejne opcje i zwiększy „zasięg” mobilnego Office’a dla iOS. Jeśli posiadacie amerykańskie konto w App Store oraz subskrypcję Office 365, to aplikację pobierzecie klikając na poniższy przycisk.

appstore

Źródło: Microsoft

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij