Udostępnij
Tweetnij

Microsoft udostępnia SkyDrive 3.0 dla iOS. Co nowego?

W zasobach App Store dosłownie przed chwilą pojawiła się uaktualniona aplikacja dysku internetowego Microsoftu, czyli SkyDrive z numerkiem 3.0. Co nowego znajdziemy w tym wydaniu?

W zasobach App Store dosłownie przed chwilą pojawiła się uaktualniona aplikacja dysku internetowego Microsoftu, czyli SkyDrive z numerkiem 3.0. Co nowego znajdziemy w tym wydaniu?

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych darmowych gier na tablet z Androidem

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

SkyDrive 3.0 dla iOS debiutuje z następującymi nowościami oraz usprawnieniami:

  • dodano wsparcie dla iPada mini oraz iPhone’a 5;
  • pojawiła się opcja pozwalająca pobierać z dysku internetowego zdjęcia w pełnej rozdzielczości (wcześniej kompresowane);
  • usprawniono otwieranie plików przechowywanych w SkyDrive w innych aplikacjach;
  • poprawiono uploadowanie plików z poziomu innych aplikacji;
  • odświeżono elementy wizualne oraz ikonę aplikacji;
  • poprawiono błędy.

Warto dodać, że w aplikacji nie istnieje możliwość zakupu dodatkowej przestrzeni w systemie mikropłatności. Microsoft nie porozumiał się w tej sprawie z Apple (oczywiście poszło o wysokość prowizji od transakcji) i dlatego rozwiązanie to jest dostępne tylko poprzez przeglądarkę internetową. Aplikację pobierzecie oczywiście w App Store.

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij