Udostępnij
Tweetnij

iOS 6.1.3 nie rozwiązuje wszystkich problemów z obejściem blokady na ekranie

W ostatniej poprawce dla systemu iOS (z numerkiem 6.1.3) Apple załatało lukę umożliwiającą obejście kodu na ekranie blokowania. Okazuje się jednak, że problem ciągle istnieje…

W ostatniej poprawce dla systemu iOS (z numerkiem 6.1.3) Apple załatało lukę umożliwiającą obejście kodu na ekranie blokowania. Okazuje się jednak, że problem ciągle istnieje…

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych darmowych gier na tablet z Androidem

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Apple udostępniło iOS 6.1.3 dwa dni temu. W tej wersji systemu rozwiązano między innymi część problemów związanych z obejściem kodu na ekranie blokowania w iUrządzeniach. Co jednak ciekawe, nie wszystkie problemy usunięto. Okazuje się, że luka w iOS nadal istnieje i pozwala uzyskać dostęp do pewnych funkcji urządzenia po prostym obejściu kodu blokady.

Zanim jednak Apple udostępni stosowną poprawkę (w postaci iOS 6.1.4) rozwiązującą ten problem, to możecie zabezpieczyć się poprzez udanie się do sekcji Ustawienia, następnie Ogólne, Kod blokady i wyłączcie funkcję Dawaj dostęp przy blokadzie ekranu. Tymczasowo musicie zadowolić się takim rozwiązaniem.

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij