Udostępnij
Tweetnij

Apple ciągle nie rozwiązało problemów z mapami. Szuka nowych deweloperów

Jakie są mapy Apple z iOS 6, to wiemy już wszyscy. Zdaje się jednak, że firma z Cupertino ciągle boryka się z podniesieniem ich jakości, o czym świadczą nowe propozycje pracy na stronie Apple‚a.

Jakie są mapy Apple z iOS 6, to wiemy już wszyscy. Zdaje się jednak, że firma z Cupertino ciągle boryka się z podniesieniem ich jakości, o czym świadczą nowe propozycje pracy na stronie Apple‚a.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Jakie aplikacje dla tabletów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Mapy Apple, które zastąpiły te od Google w iOS 6 są (delikatnie mówiąc) niedopracowane. W zasadzie, to ten element systemu dla iGadżetów stanowi największą jego bolączkę. Apple oczywiście zdaje sobie z tego sprawę i (po częściowej wymianie kadry) próbuje coś zrobić w celu podniesienia ich jakości. Kiedy więc możemy spodziewać się map z prawdziwego zdarzenia? Zdaje się, że nieprędko…

Apple Insider raportuje, że na stronach firmy z Cupertino pojawiło się aż siedem nowych ogłoszeń o pracę dla deweloperów, które powiązane są właśnie z mapami. Wychodzi więc na to, że Apple ciągle nie posiada w zespole programistów i inżynierów, którzy są w stanie naprawić wszystkie błędy map. Zdaje się, że jeszcze trochę sobie poczekamy.

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij