Udostępnij
Tweetnij

Włamali się do budynku Microsoftu i ukradli… iPady. Nic więcej!

W zeszłym miesiącu do budynku Microsoftu włamali się złodzieje. Co ciekawe, nie ukradli nic z logo firmy z Redmond, ale… pięć iPadów należących do pracowników Microsoftu. Dacie wiarę?

W zeszłym miesiącu do budynku Microsoftu włamali się złodzieje. Co ciekawe, nie ukradli nic z logo firmy z Redmond, ale… pięć iPadów należących do pracowników Microsoftu. Dacie wiarę?

Przeczytaj koniecznie >> Czy Microsoft Surface jest za drogi?

Raport Daily Post dopiero teraz ujrzał światło dzienne, choć wydarzenie opisane przez dziennikarzy miało miejsce już w zeszłym miesiącu. Z informacji ujawnionych przez dziennik wynika, że pomiędzy 19, a 26 grudnia do jednego z budynków Microsoftu w Mountain View (brzmi znajomo?) włamali się złodzieje i następnie ukradli pięć iPadów. I nic ponadto, co oznacza, że żadne urządzenia Microsoftu nie znalazły zainteresowania w oczach przestępców.

Wśród skradzionych iPadów dwa były drugiej generacji, kolejne dwa trzeciej, a ostatni był tabletem 4. generacji. Szacuje się, że łączna wartość skradzionych iPadów przekracza 3 tysiące dolarów. Dlaczego jednak tylko iPady? Czyżby znajdowały się na nich jakieś cenne dane…? Tego nie wiemy.

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij