Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia nowe wersje Pages, Keynote oraz Numbers dla iPada

Firma z Cupertino udostępniła nowe wersje aplikacji z pakietu iWork dla iPada. Uaktualniono programy Pages, Keynote oraz Numbers. Nowości jest naprawdę wiele!

Firma z Cupertino udostępniła nowe wersje aplikacji z pakietu iWork dla iPada. Uaktualniono programy Pages, Keynote oraz Numbers. Nowości jest naprawdę wiele!

Przeczytaj koniecznie >> 10 najciekawszych trików i funkcji dla iPada

Najnowsza wersja Pages, to przede wszystkim lepsze wsparcie dla formatu docx z programu Word, lepsza kompatybilność z wariantem aplikacji dla OS X oraz możliwość blokowania i odblokowywania elementów. Keynote doczekał się lepszego wsparcia dla pokazów slajdów z PowerPointa i programu dla iOS, nowych przejść i nowego podglądu wydruku. Z kolei Numbers oferuje teraz możliwość ukrywania wierszy i kolumn, importowania i eksportowania arkuszy z filtrami oraz lepszą obsługę tabel.

Programy można zakupić w iTunes Store za 8,99 euro (każdy):

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij