Udostępnij
Tweetnij

Kalifornijski Teatr w San Jose przygotowany do pokazu Apple

Apple przygotowuje się do swojego pokazu Apple Media Event. Na tę okoliczność odpowiednio przystrojono miejsce w którym odbędzie się spotkanie, czyli budynek teatru w San Jose.

Apple przygotowuje się do swojego pokazu Apple Media Event. Na tę okoliczność odpowiednio przystrojono miejsce w którym odbędzie się spotkanie, czyli budynek teatru w San Jose.

Przeczytaj koniecznie >> 5 najciekawszych tabletów zaprezentowanych w pierwszej połowie 2012

Portal Techie Buzz opublikował galerię fotografii prezentujących gmach Teatru Kalifornijskiego, przygotowanego na mający odbyć się w jego murach pokaz Apple Media Event. Wybór miejsca nie jest przypadkowy. Apple korzystało już z gościnności teatru w 2004 i 2005 roku, kiedy to odbywały się premiery nowych modeli iPada.

Wszystko zatem wskazuje na to, że w trakcie uroczystości, poza nowym iMac Mini i MacBookiem z wyświetlaczem Retina, zostanie zaprezentowany iPad Mini. Przypomnijmy, że spotkanie rozpocznie się jutro, o godzinie 13.00 czasu europejskiego.

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Maciej Rosiński

Jestem miłośnikiem gadżetów i nowoczesnych technologii, fanem Xiaomi i MIUI. Lubię język polski i choć nie jestem absolwentem dziennikarstwa, staram się poprawnie wysławiać i pisać po polsku, a piętnować wszelkie przejawy niepoprawności językowej. Od kilkunastu lat udzielam się w dziennikarstwie, od kilku, jako "naczelny recenzent" ;) portalu Tablety.pl.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij