Udostępnij
Tweetnij

YouTube dla iOS już w App Store!

Tuż przed premierą nowego iPhone‚a firma z Mountain View umieściła w App Store dedykowaną aplikację dla serwisu YouTube. Pamiętacie dlaczego?

Tuż przed premierą nowego iPhone‚a firma z Mountain View umieściła w App Store dedykowaną aplikację dla serwisu YouTube. Pamiętacie dlaczego?

Przeczytaj koniecznie >> Masz iPada 2? Tych funkcji z iOS 6 nie dostaniesz

Gwoli przypomnienia, Apple skończyła się licencja na oprogramowanie zapewniające w iOS dostęp do YouTube’a. Umowa nie została przedłużona i YouTube nie będzie wbudowany w iOS 6. Google kilka miesięcy temu przekazało jednak, że pracuje nad nowym, dedykowanym klientem serwisu, który będzie można pobrać z App Store. Tak też się stało, bo aplikacja właśnie zadebiutowała w sklepiku z programami dla iGadżetów.

Google wśród funkcji YouTube App dla iGadżetów wymienia przede wszystkim:

  • proste wyszukiwanie klipów filmowych i kanałów w zasobach serwisu;
  • odświeżony interfejs aplikacji;
  • łatwe współdzielenie klipów w serwisach społecznościowych;
  • wsparcie dla komentarzy i napisów;
  • możliwość subskrybowania kanałów.

YouTube App znajdziecie pod tym adresem.

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij