Udostępnij
Tweetnij

Masz nowego iPada? W Orange i T-Mobile można już aktywować hotspot

Dobra wiadomość dla tych z was, którzy chcą aktywować hotspot w nowym iPadzie. Zarówno w sieciach Orange, jak i T-Mobile możecie już to zrobić!

Dobra wiadomość dla tych z was, którzy chcą aktywować hotspot w nowym iPadzie. Zarówno w sieciach Orange, jak i T-Mobile możecie już to zrobić!

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet: z Wi-Fi czy 3G?

Funkcja hotspotu jest jedną z nowości, która zadebiutowała w nowym iPadzie w iOS 5.1. Niemniej, nie możemy jej ot tak po prostu włączyć, jeśli nasz operator nie wyrazi na to zgody. Koniec końców, pojawiły się aktualizacje ustawień sieci od T-Mobile oraz Orange, które umożliwiają nam włączenie hotspotu na tablecie marki Apple.

W tym celu musicie udać się do sekcji Ustawienia, Ogólne i To urządzenie. Następnie pojawi wam się komunikat, który musicie zaakceptować klikając na Uaktualnij. w ustawieniach, w sekcji Sieć powinniście znaleźć po chwili wspomnianą funkcję hotspotu. Jest tylko jedno „ale”. Nierzadko włączenie opcji będzie wymagało wcześniej kontaktu z operatorem, który musi zezwolić na funkcję po swojej stronie.

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij