Udostępnij
Tweetnij

iPad będzie obsługiwać wiele kont użytkowników

Tablet marki Apple jest coraz popularniejszy. Co za tym idzie, staje się urządzeniem codziennego użytku dla wszystkich członków rodziny i tu pojawia się problem…

Tablet marki Apple jest coraz popularniejszy. Co za tym idzie, staje się urządzeniem codziennego użytku dla wszystkich członków rodziny i tu pojawia się problem…

Przeczytaj koniecznie >> 10 najciekawszych funkcji i trików dla iPada

iPada użytkuje dziś w domu niemal każdy członek rodziny – od najmłodszego, na seniorach skończywszy. Niestety, nie mamy tutaj możliwości stworzenia osobnych kont dla każdego użytkownika, jak na przykład w komputerach. Pojawia się więc problem, bo każdy chciałby mieć środowisko dostosowane do własnych potrzeb i preferencji, czego tablet Apple’a nie umożliwia. Na razie, bo wkrótce może się to zmienić!

Serwis Apple Insider raportuje, że Apple rzeczywiście dostrzegł problem i zamierza wprowadzić w iPadzie obsługę kont. Spekulacje podparte są notką dla programistów Apple, która wyciekła do sieci web.

Całkiem więc możliwe, że obsługi wielu kont doczekamy się już wraz z iOS 6, który zapewne zadebiutuje jeszcze w tym roku. Ciekawostką jest, że firma z Cupertino rozważała implementację kont już w 2010 roku, a więc, gdy debiutował pierwszy iPad. Nic z tego jednak nie wyszło. Mamy nadzieję, że tym razem uda się osiągnąć cel.

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij