Udostępnij
Tweetnij

Aplikacje w App Store przybierają na wadze

Nowy iPad dostarczył światu wspaniałego ekranu. Związany jest z nim jednak efekt uboczny, który szczególnie mocno dotyka posiadaczy starszych urządzeń z mniejszą ilością pamięci.

Nowy iPad dostarczył światu wspaniałego ekranu. Związany jest z nim jednak efekt uboczny, który szczególnie mocno dotyka posiadaczy starszych urządzeń z mniejszą ilością pamięci.

Przeczytaj także >> Nowy iPad? Super sprawa, ale co z dotychczasowymi akcesoriami?

Retina pozwala na wyświetlanie olbrzymiej rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli, co pozwala na upchnięcie czterokrotnie większej ilości punktów na ekranie. Oglądanie materiałów przystosowanych do specyfikacji nowego tabletu Apple robi wrażenie. W czym więc tkwi problem?

W App Store zaczęły pojawiać się aktualizacje i aplikacje dedykowane nowemu urządzeniu. Zapasowe materiały graficzne dla Nowego iPada oznaczają nawet dwukrotnie większe użycie pamięci po ściągnięciu uaktualnionego oprogramowania. Niestety, właściciele poprzednich generacji iPada również są obarczeni tym brzemieniem. Grafiki dla Retiny załączane są nawet przy pobieraniu programu na  sprzęt starszej generacji, mimo iż są one bezużyteczne w jego przypadku.

Jeżeli planujecie zakup Nowego iPada i lubicie zabawę nowościami, to warto od samego początku myśleć o kupnie tabletu w wyższej opcji. Wersja 16GB może okazać się niewystarczająca dla waszych potrzeb.

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij