Udostępnij
Tweetnij

Photoshop Touch dla iPada już w App Store

Zgodnie z przypuszczeniami, Adobe udostępniło Photoshopa Touch dla iPada – aplikacji, którą od wielu tygodni mogą cieszyć się użytkownicy Androida. Jest jednak pewne „ale”…

Zgodnie z przypuszczeniami, Adobe udostępniło Photoshopa Touch dla iPada – aplikacji, którą od wielu tygodni mogą cieszyć się użytkownicy Androida. Jest jednak pewne „ale”…

Przeczytaj koniecznie >> Recenzja Adobe Photoshop Express – wersja dla iPada

Dosłownie wczoraj wspominaliśmy wam, że w App Store na chwilę pojawił się Photoshop Touch, który po chwili jednak zniknął. Oznaczało to, że producent szykuje się do premiery i ta jest kwestią najbliższych dni. Tak też się stało, bo program dostępny już jest w sklepiku z aplikacjami dla iPada i kosztuje 7,99 euro!

Adobe Photoshop Touch dla iOS oferuje zbliżone funkcje, co wersja dla Androida. Znajdziemy tutaj liczne narzędzia i filtry do edycji zdjęć, których próżno szukać w podobnych programach dla iPada. Niestety, aplikację nie wszyscy z was kupią… Photoshop Touch współpracuje tylko z iPadem 2 pracującym pod kontrolą iOS 5. Program znajdziecie oczywiście w App Store.

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij