Udostępnij
Tweetnij

OnLive Cloud Desktop już w App Store

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, aplikacja OnLive Cloud Desktop pojawiła się już w sklepie z aplikacjami dla iPadaApp Store.

OnLive Desktop

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, aplikacja OnLive Cloud Desktop pojawiła się już w sklepie z aplikacjami dla iPadaApp Store.

OnLive Cloud Desktop ujawniono na tegorocznych targach CES 2012 i zapowiedziano dostępność w App Store na dniach. Producent słowa dotrzymał, bo aplikacja już zadebiutowała w sklepiku z oprogramowaniem Apple’a. Program waży zaledwie 4,8 MB i wymaga iOS 4.3 lub nowszego. OnLive Cloud Desktop jest bezpłatne, a z czasem pojawić ma się również wersja Pro.

OnLive Cloud Desktop umożliwia, w trybie pulpitu zdalnego na pracę z pakietem biurowym Microsoft Office na ekranie iPada. Ponadto do dyspozycji otrzymujemy aż 2 GB powierzchni w chmurze. Usługa umożliwia korzystanie z gestów, klawiatury ekranowej oraz funkcji rozpoznawania pisma. Czy potrzeba coś więcej? Program dostępny jest pod tym adresem.

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij