Udostępnij
Tweetnij

Apple Music z zakładką Wkrótce

Apple Music otrzymało nową aktualizację. Uaktualnienie wprowadza kilka ciekawych zmian. Najważniejszą jednak jest nowa zakładka Wkrótce, która odnosi się do debiutanckich albumów. Pojawia się ona w sekcji Przeglądaj. Pojawiają się również nowe, świeże profile wykonawców ze zmodyfikowanym układem z portretami artystów.

Apple Music otrzymuje nową aktualizację i zawiera szereg nowych funkcji, w tym nową sekcję „Wkrótce”, która pozwala subskrybentom sprawdzić nowe albumy, które wkrótce zostaną wydane. Podaje także daty premier poszczególnych albumów.

Wkrótce to nowa sekcja Apple Music na iOS i macOS. Znajduje się ona w zakładce Przeglądaj. Następnie należy przejść do sekcji Nowa muzyka, przewinąć w dół i odszukać opcję Wkrótce. Znajdziemy tu listę artystów z różnych gatunków. Jednak zawiera ona tylko około 10 albumów, więc najbliższa sekcja nie jest całkowicie niezawodnym źródłem dla wszystkich nadchodzących albumów. To jednak dopiero początki nowej sekcji, więc należy spodziewać się kolejnych udoskonaleń.

Apple Music zmiany aktualizacja Wkrótce

Na koniec firma dodaje również nowe profile wykonawców, które są teraz wyświetlane tylko w iTunes na macOS. Profile te mają nieco zmodyfikowany układ z portretami artysty w okrągłych bąbelkach. Pojawia się również opcja polecanego wydania, które obejmuje daty premiery. Obok nazwy wykonawcy jest też nowy przycisk Odtwórz, który został po raz pierwszy zauważony w systemie iOS 12 beta, który udostępniono w poniedziałek. Teraz jednak wydaje się być uruchamiany dla wszystkich użytkowników Apple Music.

Apple Music z dużymi zmianami tej jesieni

Apple Music otrzymuje aktualizację już dziś. Jeśli jeszcze jej nie widzicie, radzimy po prostu uzbroić się w cierpliwość. Powinna wkrótce się pojawić. U mnie nie jest jeszcze widoczna. Wspomniane uaktualnienie pojawiło się dla wielu użytkowników z iOS 11.4 i macOS 10.13.4. Apple nie wspominało wiele o aplikacji podczas WWDC. Należy spodziewać się zatem dużych zmian w aplikacji pod koniec roku.

Zobacz także: W iPhonie X jest nowy dzwonek Reflection. Zobacz, jak go dodać we własnym telefonie

Źródło: MacRumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij