Udostępnij
Tweetnij

Z FlyTube obejrzysz wideo bez przerw

FlyTube to aplikacja na Androida, dzięki której obejrzymy wideo bez konieczności zatrzymywania filmu, kiedy chcemy skorzystać z innych funkcji telefonu.

FlyTube to aplikacja na Androida, dzięki której obejrzymy wideo bez konieczności zatrzymywania filmu, kiedy chcemy skorzystać z innych funkcji telefonu.

Zastanówcie się, jak często słuchacie muzyki korzystając z aplikacji YouTube. W momencie, kiedy pojawia się na Waszym ekranie powiadomienie i chcecie przykładowo przeczytać wiadomość, aplikacja zatrzymuje odtwarzanie, co niekoniecznie może podobać się użytkownikowi. Jeśli nie chcecie, by do tego dochodziło, z pewnością przyda Wam się aplikacja FlyTube.

flytube 1

FlyTube pozwala na odtwarzanie wideo, kiedy aktualnie korzystamy z innych funkcji telefonu. Przykładem może być wspomniane powiadomienie. W momencie, kiedy ktoś wyśle nam wiadomość, aplikacja nie przerwie odtwarzania, a jedynie zmniejszy okno, w którym wyświetlany jest film i pozwoli nam na wykonywanie innej czynności.

Wspomniane okno z wideo można ustawić w dowolnym miejscu na ekranie. Warto wspomnieć, że film nie będzie odtwarzany, kiedy przykładowo zablokujemy telefon czy wyłączymy ekran. Jest to bowiem niezgodne z regulaminem serwisu YouTube. Aby mieć taką opcję należy wykupić abonament YouTube Red.

flytube

FlyTube dostępne jest za darmo w Sklepie Play, ale za niewielką opłatą można dodatkowo odblokować ciekawe opcje, takie jak możliwość powiększania czy pomniejszania okna wideo. Aplikację możecie pobrać korzystając z poniższego przycisku.

playstore1

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij