Udostępnij
Tweetnij

Waze z Android Auto dostaje wsparcie dla Coolwalk

Waze dla Android Auto doczekało się nowej wersji. Aplikacja dostała wsparcie dla interfejsu Coolwalk, który wnosi mnóstwo nowości. Wcześniej oferowane ono było w ramach wersji beta. Teraz Waze dla Android Auto otrzymuje obsługę nowych rozwiązań w stabilnym wydaniu aplikacji.

Android Auto z interfejsem opartym na projekcie Coowalk wdrażane jest już od jakiegoś czasu. Kolejne aplikacje wnoszą wsparcie dla nowych rozwiązań. Nie inaczej stało się w przypadku popularnej nawigacji Waze, która została uaktualniona do nowej wersji. Co nowego dodano?

aplikacja Waze Android Auto wsparcie Coolwalk
aplikacja Waze Android Auto wsparcie Coolwalk

Waze z Android Auto otrzymało wsparcie dla Coolwalk. Dotyczy to modyfikacji i przystosowania pod kątem zmian w nowym interfejsie, który podzielony jest na karty. Wcześniej prowadzone były beta testy, ale teraz popularna nawigacja otrzymuje je w stabilnej odsłonie i widoczne są pewne różnice względem tego, co było dostępne w programie pilotażowym.

Aplikacja Waze z Android Auto dostaje wsparcie dla Coolwalk z aktualizacją

Warto dodać, że wspomniane wsparcie dla zmian z Coolwalk w Waze dla Android Auto pojawia się wraz z ostatnim uaktualnieniem oprogramowania. Dokładnie w wydaniu z numerkiem 4.93.5.11. Aplikacja jest już udostępniana poprzez SklepP Play i wkrótce powinna pojawić się u wszystkich użytkowników. Jest to tylko kwestią najbliższych dni, co warto mieć na uwadze.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij