Udostępnij
Tweetnij

Disney+ dla Apple TV wprowadza Dolby Atmos do AirPods i HomePod

Disney+ to aplikacja, która doczekała się w wersji dla Apple TV znaczącej aktualizacji. Wprowadza ona wsparcie dla Dolby Atmos, czyli dźwięk przestrzenny, dla słuchawek AirPods Pro i Max oraz pierwszego głośnika HomePod. Aktualizacja Disney+ dla Apple TV już czeka do pobrania z poziomu sklepu App Store.

Disney+ to aplikacja dostępna na różne urządzenia. W wersji dla Apple TV pojawiła się bardzo ważna aktualizacja, która dodaje wsparcie dla dźwięku przestrzennego Dolby Atmos na kolejnych urządzeniach z logo nadgryzionego jabłka. Są to wybrane słuchawki bezprzewodowe AirPods oraz pierwszy głośnik HomePod.

Aktualizacja Disney+ dla Apple TV dodaje obsługę Dolby Atmos dla głośnika HomePod 1. generacji oraz słuchawek bezprzewodowych AirPods Pro i Max. Wcześniej było tu ograniczenie dla dźwięku w DD+5.1. Najnowsza zmiana z pewnością cieszy.

Disney+ z Dolby Atmos dla Apple TV oraz AirPods i HomePod już jest

Nowa aktualizacja dla aplikacji Disney+ dla Apple TV już czeka do pobrania z poziomu sklepu App Store. Została udostępniona w zeszłym tygodniu. Jeśli jesteście właścicielami urządzeń wymienionych w tym artykule, to będziecie mogli cieszyć się dźwiękiem przestrzennym Dolby Atmos. Jak to mówią, lepiej późno niż wcale. Nowość została wprowadzona wraz z uaktualnieniem platformy, które oznaczono numerkiem 2.9.5.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij