Udostępnij
Tweetnij

YouTube Music dostaje nowe przyciski z systemu Android 13

YouTube Music, a dokładniej jego odtwarzacz muzyczny, otrzymuje nowe przyciski, które inspirowane są systemem Android 13. Pojawiają się one w playerze i mają postać podłużnych elementów z zaokrąglonymi narożnikami, które przypominają pigułki. Zmiana pojawia się w aktualizacji YouTube Music z numerkiem 5.16.

YouTube Music na urządzenia z systemem Google doczekał się aktualizacji, która wprowadza ciekawą nowość. Są nią nowe przyciski inspirowane zmianami, które wprowadza system Android 13. Dodano je wraz z nowymi API 33 poziomu, które pozwalają w pełni wykorzystać design. Gdzie je dodano?

YouTube Music nowe przyciski Android 13

Aplikacja YouTube Music otrzymała wspomniane nowe przyciski w odtwarzaczu muzycznym. Mają one podłużny kształt z zaokrąglonymi narożnikami i przypominają z pewnością pigułki lub są w postaci prostokątów z okrągłymi narożnikami. Wpisuje się to w zmiany związane ze wzornictwem, które Google przygotowało z myślą o systemie operacyjnym Android 13.

Nowe przyciski z systemu Android 13 w YouTube Music 5.16

Zmiana pojawia się w aktualizacji dla aplikacji YouTube Music na Androida z numerkiem 5.16. Jest ona już dystrybuowana poprzez Sklep Play. Tym samym pod kątem takich zmian dołącza ona do Chrome’a czy Podcastów Google, które otrzymały podobne uaktualnienia już wcześniej. Dotyczy to także kontrolek odtwarzania.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla Windows 11

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij