Udostępnij
Tweetnij

Google Maps z Android Auto sprawia problemy. Błędy dotyczą dark mode

Google Maps z Android Auto generuje nowe problemy. Tym razem powiązane są one z funkcją dark mode. Błędy objawiają się w taki sposób, że aplikacja Mapy nie stosuje się do reguł, które obowiązują dla ciemnego motywu z Android Auto. Problem występuje w Google Maps z numerkiem 11.33 i późniejszych wersjach.

Android Auto w połączeniu z aplikacją Google Maps sprawia nowe problemy. Tym razem błędy związane są z dark mode, czyli trybem ciemnym. Część użytkowników skarży się na nieprawidłowości związane z działaniem tej funkcji. Czym one się objawiają?

Aplikacja Google Maps z Android Auto w przypadku wyboru dark mode powinna podążać za ustawieniami dla tej funkcji. Dotyczy to m.in. przyciemnienia interfejsu czy stosowania innych opcji dla trybu ciemnego. Błędy sprawiają, że niezależnie od zmiany widoku Mapy utykają w ustawieniach na ciemnym motywie.

Problemy z Google Maps w Android Auto od wersji 11.33

Wspomniane problemy zaczęły się pojawiać w Google Maps dla Android Auto począwszy od wydania z numerkiem 11.33. Występują też w późniejszych wersjach. Firma zapewne już przygląda się tym błędom i będzie chciała zaradzić. Najpewniej nastąpi to wraz z przyszłą aktualizacją oprogramowania. Nieprawidłowości nie dotyczą także wszystkich telefonów, a wybranych.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij