Udostępnij
Tweetnij

Kalkulator Google 8.2 gotowy na tablety. Aplikacja dostaje podzielony widok

Kalkulator Google 8.2 to najnowsza aktualizacja popularnej aplikacji. Nowością w tej wersji jest optymalizacja na tablety. Użytkownicy na tego typu urządzeniach w końcu otrzymują podzielony widok. Dzięki temu na ekranie można uzyskać więcej opcji. Aktualizacja aplikacji Kalkulator Google jest już udostępniana.

Kalkulator Google 8.2 został zoptymalizowany na tablety, co firma zapowiadała już w trakcie tegorocznej konferencji I/O. Aktualizacja dla tej popularnej aplikacji wprowadza podzielony widok, co wcześniej nie było dostępne. Teraz to ulega zmianie i taka nowość użytkowników urządzeń z dużymi ekranami z pewnością ucieszy.

aplikacje na tablety Kalkulator Google 8.2 podzielony widok
aplikacje na tablety Kalkulator Google 8.2 podzielony widok

Podzielony widok z aplikacji Kalkulator Google 8.2 sprawia, że okno ma dwie części. Ta po lewej stronie wyświetla historię obliczeń. Natomiast po prawej widać to, co znamy z głównego narzędzia. Taka opcja z pewnością usprawni pracę z tym oprogramowaniem i jest to zmiana na duży plus.

Aktualizacja aplikacji Kalkulator Google 8.2 już wdrażana

Kalkulator Google w postaci wydania z numerkiem 8.2 jest już udostępniany na tablety z Androidem. Odbywa się to poprzez Sklep Play. Warto jednak dodać, że uaktualnienie nie jest jeszcze szeroko dostępne i odbywa się to etapami. Tak więc jest możliwe, że zmiany na własnym urządzeniu zobaczycie dopiero za kilka dni. Z pewnością wkrótce się pojawią.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij