Udostępnij
Tweetnij

Nawigacja AutoMapa dla Android Auto dostaje nowe funkcje

Nawigacja AutoMapa dla Android Auto doczekała się uaktualnienia. Aktualizacja jest już dostępna do pobrania w Sklepie Play i wprowadza nowe funkcje. Są to dotykowe skalowanie mapy, które pozwoli szybko zmienić jej rozmiar. Ponadto AutoMapa na Android Auto pozwala też przesuwać mapę palcem na ekranie pojazdu.

Nawigacja AutoMapa w wersji dla Android Auto doczekała się ważnej aktualizacji. Wprowadza ona pewne nowe funkcje. Producent wspomina o możliwości dotykowego skalowania mapy. Jest to przybliżanie czy oddalanie. Następnie mamy przesuwanie mapy z użyciem palca na ekranie multimedialnym pojazdu. Ma to ułatwić pracę z podglądem na wyświetlaczu i usprawnić obsługę.

aplikacja nawigacja AutoMapa Android Auto nowe funkcje

Nowa funkcja w Android Auto to bardzo wyczekiwane ułatwienie. Kierowcy wyrażali potrzebę wprowadzenia tego udogodnienia na forach dyskusyjnych lub kierowali ją bezpośrednio do nas, już po pierwszych betatestach, rok temu. Do tej pory było to niemożliwe ze względu na ograniczenia Google – komentuje Magda Buchalska, dyrektor działu brand development AutoMapa.

Nowe funkcje w nawigacji AutoMapa dla Android Auto w wersji 6.4.2

Wspomniane nowości zostały dodane wraz z aktualizacją aplikacji AutoMapa z numerkiem 6.4.2. Jest ona już dostępna do pobrania z poziomu Sklepu Play. Warto dodać, że sama platforma doczekała się wsparcia dla Android Auto niecały rok temu. Zostało to poprzedzone programem pilotażowym.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i wskazówki dla Messengera

źródło: komunikat prasowy

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij