Udostępnij
Tweetnij

Thunderbird na Androida w drodze. Będzie aplikacja mobilna na telefony

Thunderbird to popularny klient poczty e-mail. Czego najbardziej wam w nim brakuje? Wielu z was powie, że to aplikacja mobilna na telefony z systemem Android. To ma wkrótce ulec zmianie. Mozilla pracuje już nad aplikacją Thunderbird na smartfony, co potwierdził Ryan Lee Sipes.

Thunderbird to aplikacja, której zapewne wielu z was nie trzeba przedstawiać. Jest to jeden z najlepszych bezpłatnych klientów e-mail. Jednak cały czas nie powstała jego aplikacja mobilna na telefony. Dotyczy to zarówno urządzeń z systemem Android, jak i iOS. To jednak wkrótce powinno w końcu ulec zmianie.

Prace nad aplikacją mobilną klienta Thunderbird potwierdził na Twitterze Ryan Lee Sipes, który w Mozilli pełni funkcję dyrektora produktu. Tak więc prace nad takim oprogramowaniem już trwają i są pewnie na jakimś bliżej niesprecyzowanym etapie.

Aplikacja mobilna Thubnderbird na telefony nie jest dla Mozilli największym priorytetem

Ryan Lee Sipes nie podał dodatkowych szczegółów projektu. Dodał jednak, że obecnie Mozilla ma inny priorytet w związku z Thunderbirdem. Tym jest poprawa interfejsu użytkownika, który w oczach wielu osób wymaga dalekich zmian. Trudno więc powiedzieć, kiedy aplikacja popularnego klienta poczty trafi na telefony. Możliwe, że trochę sobie jeszcze na nią poczekamy, co warto mieć na uwadze.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij