Udostępnij
Tweetnij

Teams dla Windows 11 i 10 trafi do sklepu Microsoft Store

Microsoft Teams to popularna aplikacja dla systemów Windows 11 i 10. Nie jest ona jednak dystrybuowana poprzez sklep Microsoft Store. Wkrótce to się jednak zmieni. W ciągu kilku najbliższych tygodni oprogramowanie Teams będzie można pobrać bezpośrednio ze sklepu dla okienek.

Microsoft Teams to aplikacja, która w ciągi kilku ostatnich lat zyskała bardzo na popularności. Głównie przez pandemię koranawirusa oraz konieczność prowadzenia pracy i nauki zdalnej. Teraz dowiadujemy się, że komunikator wkrótce trafi do sklepu Microsoft Store. Informacje na ten temat dostrzeżono na mapie produktowej usługi 365.

Z informacji przekazanych przez giganta z Redmond wynika, że platforma Teams trafi do sklepu z aplikacjami dla Windows 10 i 11 w ciągu kilku najbliższych miesiącu. Taki jest plan i pozostaje wierzyć, że firmie uda się go dotrzymać. Wbrew pozorom taki sposób dystrybucji oprogramowania ma duży plus.

Teams dla Windows 11 i 10 w Microsoft Store od maja

Microsoft chce, aby aplikacja Teams była dostępna dla użytkowników końcowych w sklepie dla Windows od maja tego roku. Taka forma dystrybuowania ułatwi dostarczanie aktualizacji. Obecnie odbywa się to poprzez wbudowane w program narzędzie. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na dostępność tego software.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij