Udostępnij
Tweetnij

HBO Max dostało nową aplikację na telewizory z Android TV. Jest dużo szybsza

HBO w wersji na telewizory z Android TV z pewnością nie miało udanego startu. Liczne błędy, na które skarżyli się użytkownicy, pozostawiły niesmak. Pojawiła się jednak nowa aplikacja. Usunięto w niej znane problemy. Ponadto aplikacja HBO Max na telewizory z platformą Android TV uruchamia się teraz znacznie szybciej.

HBO Max to platforma, która dostępna jest także na różne telewizory. Również z systemem Android TV. W tym przypadku start usługi pozostawiał jednak wiele do życzenia. Użytkownicy skarżyli się na różne problemy i błędy, czego dowodem niech będą kilka poniższych komentarzy ze Sklepu Play. Pojawiła się jednak nowa aplikacja.

nowa aplikacja HBO Max na telewizory z Android TV

Niedawno HBO Max doczekało się nowej aplikacji na Apple TV. Sarah Lyons z firmy potwierdziła, że platforma na telewizory z Android TV rzeczywiście nie była udana. Wynika to z faktu, że aplikacja bazowała na starszej znanej nam z Go, która to również pozostawiała wiele do życzenia. To jednak minęło.

Nowa aplikacja HBO Max na telewizory z Android TV znacznie lepsza

Lyons chwali się, że odświeżona aplikacja HBO Max na telewizory z Android TV jest znacznie lepsza. Udało się wyeliminować znane błędy. Przy okazji czas włączania treści zredukowano aż o 50 proc. Jest ona już dostępna.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij