Udostępnij
Tweetnij

Netflix na Apple TV ma nowy odtwarzacz z tvOS 15. Jest też wsparcie dla pilota z Siri

Netflix w wersji na Apple TV doczekał się dużej aktualizacji. Aplikacja ma teraz nowy odtwarzacz filmów z platformy tvOS 15. Jest też wsparcie dla nowego pilota z Siri. Uaktualnienie jest wdrażane od kilku dni. Nowości wprowadza aktualizacja aplikacji Netflix na Apple TV z numerkiem 2.1.23.

Netflix na Apple TV doczekał się znaczącej aktualizacji, choć sama zmiana w numeracji aplikacji jest z pozoru nieistotna. Wbrew pozorom wprowadza jednak ciekawe nowości oraz udoskonalenia. Wśród nich są nowy odtwarzacz filmów z systemu tvOS 15 oraz wsparcie dla nowego pilota z Siri z 2. generacji urządzenia w edycji 4K.

Nowy odtwarzacz filmów z aplikacji Netflix na Apple TV został dostrzeżony przez pierwszych użytkowników aplikacji już kilka dni temu. Wprowadza ona zmiany dodane już w systemie tvOS 15, który został udostępniony jesienią 2021 r. Zmiany te obejmują wyświetlanie tytułów, gdy pojawia się pasek postępu czy też nowy przycisk informacyjny. To rozwiązanie już wcześni zaadaptowano w aplikacjach Paramount+ i HBO Max.

Netflix na Apple TV również ze wsparciem nowego pilota z Siri

Aktualizacja wprowadza także w aplikacji Netflix wsparcie dla nowego pilota z Siri, który debiutował z Apple TV 4K 2. generacji. Brakuje jednak nowości dodanych w uaktualnieniu tvOS 15.4 z marca tego roku. Wspomniane wyżej usprawnienia wdrożono w wersji z numerkiem 2.1.23.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij