Udostępnij
Tweetnij

Aplikacja HBO Max na Apple TV z licznymi udoskonaleniami

Aplikacja HBO Max na Apple TV w końcu została odświeżona. Nowe oprogramowanie na urządzenia z platformą tvOS zostało przebudowane. Wizualnie jest bardzo podobne do poprzedniego, ale otrzyma pewne nowości oraz istotne zmiany. Nowa aplikacja HBO Max na Apple TV będzie udostępniana w tym i przyszłym tygodniu.

HBO Max jest dostępne na różne platformy i wśród nich jest także Apple TV. Aplikacja na tvOS bazuje jednak na starszych rozwiązaniach, które pamiętamy chociażby jeszcze z Go. Oprogramowanie zostało jednak w końcu przebudowane i doczekało się licznych zmian oraz nowości.

aktualizacja tvOS 15.4 beta Apple TV 4K HD co nowego nowości nowe funkcje zmiany aplikacja HBO Max

Wizualnie nowa aplikacja HBO Max na Apple TV przypomina dotychczasową. Pojawiło się jednak wiele ulepszeń, które polepszają jej bezawaryjność czy szybkość działania. Można więc liczyć na polepszoną prędkość nawigacji, lepsze ładowanie treści oraz likwidację dotychczasowych błędów. Są też pewne nowości.

Nowa aplikacja HBO Max na Apple TV to także nowości

Wśród nowości z odświeżonej wersji HBO Max na tvOS warto wspomnieć o udoskonalonym ekranie logowania, nowym ekranie domowym czy funkcji pozwalającej pomijać napisy końcowe. Jest także nowa sekcja, gdzie można zarządzać własną listą i treściami do dalszego obejrzenia. Aplikacja będzie udostępniana użytkownikom urządzeń Apple TV etapami i ma to odbywać się w tym oraz przyszłym tygodniu.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i wskazówki dla użytkowników iPhone’ów

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij