Udostępnij
Tweetnij

Aplikacja Google dostaje jeszcze ciemniejszy dark mode

Aplikacja Google ma ciemny motyw od jakiegoś czasu. Teraz dark mode w tym oprogramowaniu staje się jeszcze ciemniejszy. Zmiany są najlepiej widoczne na karcie Discover, gdzie odcień jest naprawdę czarny, a nie ciemnoszary jak dotychczas. Zobaczmy sobie, jak wygląda odmieniony dark mode z aplikacji Google.

Aplikacja Google dostała dark mode już jakiś czas temu. Ciemny motyw w tym oprogramowaniu bazował dotychczas na ciemnoszarych barwach. Teraz dowiadujemy się, że staje się on jeszcze ciemniejszy. Na razie zmiany znajdują się na etapie eksperymentów i najlepiej widać je na przykładzie karty Discover.

Dark mode w aplikacji Google bazował na ciemnoszarych odcieniach. Teraz zdecydowano się na ich przyciemnienie. Widać to w różnych miejscach, ale najbardziej we wspomnianej sekcji Discover, gdzie prezentowane są polecane artykuły. Tutaj u góry pasek stał się niemal czarny. Różnice możecie zobaczyć na poniższych zrzutach ekranowych (dwóch po prawej stronie). Po lewej dla porównania starszy widok.

aplikacja Google tryb ciemny motyw dark mode

Ciemniejszy dark mode ma na razie aplikacja Google w wersji beta

Wspomniane zmiany nie są jeszcze dostępne w finalnej wersji oprogramowania. Dostała je aplikacja Google w edycji beta. Pojawiają się w wydaniu z numerkiem 13.8. Z czasem ciemniejszy dark mode na pewno zostanie wprowadzony u wszystkich. To kwestia najbliższych kilku tygodni.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla Windows 11

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij