Udostępnij
Tweetnij

Wiadomości Google dostaną lepszą integrację z aplikacją Zdjęcia

Wiadomości Google otrzymają ciekawe nowości. Wśród nich jest lepsza integracja z aplikacją Zdjęcia czy odświeżona szuflada z menu. Pierwsze rozwiązanie sprawi, że uploadowane do usługi Zdjęcia Google fotografie zostaną wyświetlone bezpośrednio z aplikacją Wiadomości. Zobaczmy sobie, jak to wygląda.

Wiadomości Google to aplikacja, która cały czas jest rozwijana. Niedawno wprowadzono wsparcie dla reakcji z iMessage. Teraz dowiadujemy się, że w drodze jest m.in. lepsza integracja z usługą Zdjęcia. Na tym jednak nie koniec nowości, bo zmianie ulegnie także menu po lewej stronie.

Nowa szuflada z menu pojawia się po lewej stronie aplikacji. Google umieściło tu kilka skrótów i są to: Wiadomości, Oznaczone gwiazdką, Zarchiwizowane, Spam i zablokowane, Parowanie urządzeń, Wybierz motyw oraz Oznacz wszystko jako przeczytane. Zmiany prezentują załączone niżej zrzuty ekranowe. Druga z nowości obejmuje integrację z usługą Zdjęcia.

aplikacja Zdjęcia wiadomości Google integracja

Wiadomości Google z lepszą integracją z aplikacją Zdjęcia

Kolejna nowość, która pojawi się w aplikacji Wiadomości, to lepsza integracja z aplikacją Zdjęcia Google. Mowa o narzędziu do przesyłania fotografii, które zostanie tutaj scalone. W ten sposób będzie można zastąpić elementy słabej jakości z MMS-ów linkami do fotek. Nowości odkryto w kodzie po dekompilacji i nie wiadomo, kiedy zostaną wprowadzone.

aplikacja Zdjęcia wiadomości Google integracja

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij