Udostępnij
Tweetnij

WhatsApp na iPhone’a dostaje nowe funkcje. Wśród nich tryb skupienia z iOS 15

WhatsApp na iPhone’y doczekał się aktualizacji z numerkiem 22.2.75. Komunikator otrzymał nowe funkcje. Co nowego wprowadzono? Aplikacja od teraz prawidłowo wspiera tryb skupienia z iOS 15. Ponadto aktualizacja WhatsApp na iPhone’a umożliwia pauzowanie i wznawianie nagrywania dźwięku dla wiadomości głosowych.

WhatsApp na iPhone’a doczekał się ciekawej aktualizacji. Nowa wersja aplikacji, którą można już pobierać z poziomu sklepu App Store, ma numerek 22.2.75 i wprowadza pewne nowe funkcje. Wśród nich jest tryb skupienia z iOS 15, który teraz komunikator prawidłowo rozpoznaje. Na tym jednak nie koniec nowości.

Tryb skupienia to jedna z nowości wprowadzonych wraz z aktualizacją do iOS 15. Dzięki temu użytkownik może skoncentrować się na danej czynności. Problem jednak w tym, że komunikator WhatsApp do tej pory nie był w pełni kompatybilny z tą funkcją. Nowa aktualizacja aplikacji w końcu to zmienia.

Wśród nowości z WhatsApp na iPhone’y nie tylko tryb skupienia z iOS 15

Nowa wersja aplikacji WhatsApp wnosi też inne nowe funkcje. Wśród nich jest z pewnością możliwość pauzowania i wznawiania nagrywania dla wiadomości głosowych. Rozwiązanie było testowane od października 2021 r., a teraz jest udostępniane dla wszystkich użytkowników. Następnie mamy możliwość wyświetlania zdjęcia profilowego użytkownika po wysłaniu powiadomienia. To również nowość związana z systemem iOS 15. Na wsparcie dla iPadów nadal czekamy.

macOS Mojave premiera systemu Apple co trzeba wiedzieć nowości nowe funkcje kiedy premiera skąd pobrać link Mac App Store

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods Pro

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij