Udostępnij
Tweetnij

YouTube Music dostanie nowy kafelek w aplikacji na smartwatche z Wear OS

YouTube Music na smartwatche z Wear OS wkrótce otrzyma ciekawą nowość. Aplikacja dostanie nowy kafelek. Co on umożliwi? Będzie w stanie prezentować ostatnio odtwarzaną na zegarku muzykę. Plany Google związane z taką funkcjonalnością w aplikacji YouTube Music dla Wear OS ujawnia nam wersja z numerkiem 4.59.

YouTube Music to aplikacja, która początkowa trafiła na smartwatche z Wear OS 3, czyli zegarki z serii Samsung Galaxy Watch 4. Potem jednak Google zmniejszyło te wymagania i oprogramowanie stało się szerzej dostępne. Teraz dowiadujemy się, że w przygotowaniu jest ciekawa nowość i tą jest specjalny kafelek.

Ten nowy kafelek pozwoli na wgląd w YouTube Music do ostatnio odtwarzanej muzyki. Będzie to możliwe bezpośrednio z poziomu smartwatcha z systemem Wear OS. Poniżej widzicie zrzuty ekranowe, które prezentują podgląd dla tego elementu. Natomiast po prawej stronie widać jego tło. Funkcja nie jest na razie dostępna w aplikacji.

aplikacje na smartwatche YouTube Music kafelek Wear OS

Kafelek z YouTube Music na smartwatche z Wear OS znaleziony w wersji 4.59

Rąbka tajemnicy związanego z taką funkcją dla aplikacji YouTube Music na smartwatche z platformą Wear OS ujawnia nam wersja z numerkiem 4.59. To tam doszukano się nowości. Kafelek powinien dawać szybki dostęp do ostatnio słuchanego albumu lub playlisty. Znajdzie się tam też przycisk do przeglądania.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij