Udostępnij
Tweetnij

WhatsApp dla iOS powoduje problemy. Aplikacja na iPhone’y wyłącza się

WhatsApp dla iOS zaczął sprawiać problemy. Aplikacja nieoczekiwanie zamyka się i wyłącza. Dotyczy to komunikatora w wersji na iPhone’y i użytkownicy smartfonów z Androidem nie wydają się być dotknięci tymi błędami. Prawdopodobnie wina leży po stronie serwerów Facebooka.

WhatsApp na iOS zaczął być psotliwy. Tym razem nie jest to jednak globalna awaria komunikatora, z którymi Facebook w przeszłości borykał się nie raz. Komunikator w wersji dla iPhone’ów sprawia problemy. Część użytkowników skarży się, że aplikacja nieoczekiwanie się zamyka czy wyłącza. Jest to dosyć uporczywe.

Problemy z WhatsApp dla iOS są uciążliwe i objawiają się w ten sposób, że po chwili od uruchomienia aplikacji ta po prostu się zamyka. Wszystko znika i użytkownik widzi po prostu ekran domowy iPhone’a. Poza tym niewiele idzie z tym zrobić. Trzeba czekać na rozwiązanie błędów.

Problemy z WhatsApp dla iPhone’ów z iOS raczej po stronie serwerów

Błędy nie dotykają wszystkich użytkowników iPhone’ów, a jedynie ich część. Wspomniane problemy zapewne spowodowane są nie samą aplikacją, a jakimś problemem po stronie serwerów Facebooka, który jest właścicielem platformy. Nie pozostaje nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozwiązanie tych niedogodności.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla Messengera

źródło: 9to5mac

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij