Udostępnij
Tweetnij

YouTube Music na Androida dostaje nowy widżet. To ostatnio odtwarzane

YouTube Music na urządzenia z systemem Android doczekał się nowej funkcji. To widżet prezentujący ostatnio odtwarzane utwory muzyczne. Sama zapowiedź tego elementu miała miejsce w październiku. Teraz doczekaliśmy się rozpoczęcia wdrażania nowego widżetu w YouTube Music na Androida.

YouTube Music na Androida doczekał się kolejnej nowości. Tą jest nowy widżet o nazwie „Ostatnio odtwarzane”. Jego oficjalna zapowiedź odbyła się kilka tygodni temu, bo już w październiku. Teraz rozpoczęto go udostępniać użytkownikom popularnej aplikacji na smartfony.

Nowy widżet z YouTube Music na Androida ma rozmiar 5×2 z dwoma sekcjami. W górnej części znajduje się odtwarzacz muzyczny z aktualnie lecącą muzyka oraz kontrolkami. Nie zabrakło też funkcji polubienia. Natomiast na dole znajdują się „ostatnio odtwarzane”. W ten sposób można szybko uzyskać dostęp do słuchanej w ostatnim czasie muzyki. Z pewnością jest to wygodne rozwiązanie.

YouTube Music widżet ostatnio odtwarzane aplikacje Android

Nowy widżet „ostatnio odtwarzane” z YouTube Music jest konfigurowalny

Warto dodać, że ten widżet można konfigurować. Poprzez zmianę jego wielkości można liczyć na dostęp do różnych opcji. Znajdziemy tu 4, 5, 8 lub 10 ostatnio odtwarzanych utworów. Wybór największego rozmiaru powoduje także wyświetlenie większej okładki dla aktualnie uruchomionej muzyki. Nowość jest wprowadzana wraz z aktualizacją aplikacji z numerkiem 4.55.55.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło: 9to5Google

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij