Udostępnij
Tweetnij

Android Auto dostaje wsparcie dla dual SIM

Android Auto dostało pomniejszą aktualizację, która to jednak wprowadziła ciekawą nowość. To obsługa dual SIM. Wnosi ją aplikacja z numerkiem 7.1.614554. Google zapowiedziało wsparcie dla dual SIM w Android Auto już we wrześniu. Teraz wywiązało się z obietnic.

Google we wrześniu tego roku zapowiedziało wsparcie dla dual SIM w Android Auto i teraz rozpoczęło wdrażać taką funkcję. Nowość została dostrzeżona przez jednego z użytkowników serwisu Reddit, który ukrywa się pod nickiem u/abhi052091. Zobaczył nową opcję po aktualizacji aplikacji do pomniejszej wersji.

Android Auto otrzymało obsługę dual SIM w postaci, którą widać na poniższym zrzucie ekranowym. Aplikacja wspiera więc telefony, które mają dwa sloty dla kart. Następnie użytkownik jest pytany o wybór, co widać na poniższym zrzucie ekranowym. Odbywa się to poprzez specjalne wyskakujące okienko.

aplikacje Android Auto dual SIM
foto: Reddit/u/abhi052091

Aplikacja Android Auto dostaje dual SIM w aktualizacji 7.1.614554

Google wprowadza nową funkcję wraz z aktualizacją aplikacji Android Auto z numerkiem 7.1.614554. Jest ono już dystrybuowane poprzez Sklep Play i wkrótce powinno być dostępne u wszystkich użytkowników. Rozwiązanie zapewne spotka się z uznaniem na tych rynkach, gdzie telefony z dwoma slotami dla kart są bardzo popularne. Na przykład na terenie Indii.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i ukryte funkcje z Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij