Udostępnij
Tweetnij

Nowy Sklep Play w wersji web. Takie zmiany i nowości wprowadziło Google

Nowy Sklep Play najpierw zawitał na urządzenia z Androidem. Teraz Google postanowiło odświeżyć go także w wersji web, czyli uruchamianej w przeglądarce. Pojawiają się liczne zmiany i nowości. Zobaczmy, co nowego otrzymał webowy Sklep Play i jak się prezentuje.

Nowy Sklep Play na urządzeniach z Androidem pojawił się w 2019 r. i został oparty na Material Theme. Teraz Google zdecydowało się na odświeżenie platformy w wersji web. Strona uruchamiana poprzez przeglądarkę otrzymała liczne zmiany i nowości, które zdecydowanie są na plus. Zobaczmy sobie, co nowego się pojawiło.

Nowy Sklep Play – zmiany i nowości wprowadzone przez Google

Webowa wersja platformy doczekała się wielu zmian, które widoczne są gołym okiem. Widać odświeżony interfejs użytkownika, który został uproszczony i jest bardziej minimalistyczny. Przez to jednak stał się bardziej czytelny. Nowości obejmują również przeprojektowane sekcje z urządzeniami, biblioteką czy wiele więcej. Poniżej możecie zobaczyć zmiany na zrzutach ekranowych.

Nowy Sklep Play w wersji web nie jest jeszcze ogólnodostępny. Google daje do niego dostęp najpewniej po stronie własnych serwerów, gdyż widzi go tylko część użytkowników platformy. W niedługim czasie zmiany te zapewne zostaną wprowadzone u wszystkich osób. To tylko kwestia najbliższych tygodni.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij