Udostępnij
Tweetnij

TikTok integruje się na iPhone’ach z SharePlay z iOS 15.1

TikTok to popularna aplikacja na iPhone’y, której użytkownicy zyskują teraz ciekawą opcję. Tą jest integracja z funkcja SharePlay z aktualizacji iOS 15.1. Dzięki temu w trakcie połączenia prowadzonego poprzez FaceTime będzie można skorzystać z nowej strony o nazwie Dla nas.

Apple wraz z aktualizacją do iOS 15.1 udostępnioną w październiku wprowadziło do iPhone’ów długo wyczekiwaną funkcję SharePlay. To nowy sposób na słuchanie piosenek, oglądanie programów telewizyjnych, granie w gry i nie tylko w trakcie prowadzenia rozmów poprzez aplikację FaceTime. Teraz z tej nowości skorzystają także użytkownicy platformy TikTok.

Aplikacja TikTok na iPhone’y zapewnia integrację z SharePlay. W trakcie korzystania z połączenia poprzez FaceTime pojawia się nowa strona o nazwie Dla nas. Ta łączy najlepsze ulubione rekomendacje i algorytmy użytkowników. Zawsze jest to jakiś nowy sposób na współdzielenie doświadczeń z platformy z innymi osobami. Jeden z użytkowników Twittera udostępnił zrzuty ekranowe, które prezentują nowe opcje.

Integracja aplikacji TikTok z SharePlay na iPhone’ach z iOS 15.1

Aplikacja TikTok daje dostęp do integracji z SharePlay tylko na tych telefonach czy iPadach, które mają najnowsze oprogramowanie. Dlatego chcąc skorzystać z nowej opcji musicie najpierw zaktualizować iPhone’a (o ile tego wcześniej nie zrobiliście) do iOS 15.1. Możecie to zrobić udając się do sekcji Ustawienia, Ogólne oraz Uaktualnienia.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij