Udostępnij
Tweetnij

Microsoft Edge 96 beta dostępny. Wśród nowości lepsza obsługa PDF-ów

Microsoft Edge 96 beta to poglądowe wydanie nowej przeglądarki internetowej. Wprowadza ona ciekawe nowości i udoskonalenia. Wśród nich jest lepsze wsparcie dla dokumentów w formacie PDF. Zobaczmy, co nowego znajdziemy w becie Microsoft Edge z numerkiem 96.

Microsoft Edge 96 beta został oddany do testów. Aplikacja będzie znajdowała się w tym kanale, aż z czasem doczeka się finalnej wersji. Znajdziemy tu pewne nowości i wśród nich jest lepsza obsługa PDF-ów. Co nowego jeszcze znajdziemy w aktualizacji popularnej aplikacji?

Microsoft Edge 96 beta wprowadza udoskonalenia z zakresu obsługi PDF-ów i tutaj firma wymienia m.in. lepsze wrażenia w trakcie przewijania tego typu dokumentów. Zlikwidowano białe paski, które temu towarzyszyły. Następnie mamy więcej zakreślaczy do oznaczania tekstu. To sprawia, że praca z takimi plikami będzie jeszcze wygodniejsza i przyjemniejsza.

Nowości z Microsoft Edge 96 to nie tylko lepsza obsługa PDF-ów

W Microsoft Edge 96 dodano także lepsze wsparcie dla aplikacji PWA (Progressive Web Apps) poprzez linki protokołów. Są też udoskonalenia obejmujące bezpieczeństwo czy lepsze przekazywanie pomiędzy tą przeglądarką internetową a Internet Explorerem. Na razie jest to wersja beta, ale do finalnej odsłony popularnego programu jest już bardzo niedaleko.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło: WindowsCentral

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij