Udostępnij
Tweetnij

Google Chrome szykowany na premierę Windows 11

Google Chrome to popularna przeglądarka internetowa, która również szykowana jest na premierę Windows 11. W wydaniu z kanału Canary dodano opcje, które mają na celu dopasować wygląd aplikacji do nowych okienek. Tak więc na razie są to nowości dostępne w poglądowym wydaniu Google Chrome.

Premiera Windows 11 zbliża się wielkimi krokami. Aktualizacja okienek wprowadzi także przeprojektowane aplikacje Microsoftu. Pod kątem nowego systemu operacyjnego szykowane są także programy firm trzecich. Wśród nich jest przeglądarka internetowa Google Chrome.

Poglądowe wydanie Google Chrome również zawiera już zmiany, które zgodne są z estetyką nowego systemu operacyjnego Microsoftu. Są to zaokrąglone narożniki okien aplikacji czy przeprojektowane menu. Pewne z tych modyfikacji prezentują poniższe zrzuty ekranowe.

Google Chrome premiera Windows 11
Google Chrome premiera Windows 11

Finalny Google Chrome niegotowy przed premierą Windows 11

Pamiętajmy, że te zmiany zgodne z designem z Windows 11 nie są jeszcze dostępne w finalnej wersji przeglądarki Google Chrome. Wprowadzono je w poglądowym wydaniu z kanału Canary. Jakby tego było mało, to należy je uprzednio włączyć poprzez jedną z flag na stronie z eksperymentami. Tą jest „Windows 11 Style Menus”, której należy nadać atrybut Enabled. Następnie trzeba ponownie uruchomić aplikację, co ma na celu wprowadzenie zmian. Po ponownym włączeniu programu zmiany już będą widoczne.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło: WindowsLatest

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij