Udostępnij
Tweetnij

Google Chrome 94 dostaje zmiany Material You i dynamiczne kolory

Google Chrome 94 jest już gotowy na premierę systemu Android 12. Popularna przeglądarka internetowa otrzymała zmiany oparte na języku projektowania Material You, które widać m.in. na przykładzie przełącznika kart. Ponadto Google Chrome 94 dostał dynamiczne kolory.

Google Chrome 94 to popularna przeglądarka internetowa, którą firma szykuje pod premierę systemu operacyjnego Android 12. Wprowadzi on język projektowania Material You. Zmiany te zostały już wprowadzone do części aplikacji, gdzie ostatnio wspominaliśmy wam, że otrzymał je Asystent. Są też dynamiczne kolory.

Google Chrome 94 z Material You to przede wszystkim zmiany w przełączniku kart. Są one teraz większe i mają zaokrąglone narożniki. Ułatwia on ponadto pracę z użyciem dotyku. Pojawiają się także wspomniane wcześnie dynamiczne kolory. Modyfikacje są już udostępniane i można je zobaczyć na urządzeniach mających wersję beta Androida 12.

przeglądarka Google Chrome 94 Material You dynamiczne kolory

Google Chrome 94 z Material You po stronie serwerów

Wspomniane zmiany wdrażane są do Google Chrome 94 po stronie serwerów firmy. Aktualizacja pojawia się u wybranych użytkowników, ale nierzadko ich ujrzenie wymaga zatrzymania działania aplikacji i jej ponowne uruchomienie. W niedługim czasie nowości powinny być wprowadzone u wszystkich użytkowników popularnej przeglądarki internetowej na urządzenia z systemem Android.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło: 9to5Google

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij