Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google dostaje dynamiczne kolory i Material You

Asystent Google otrzymuje zmiany oparte na Material You z systemu Android 12. Pojawiają się m.in. dynamiczne kolory. Asystent otrzymuje te modyfikacje wraz z aktualizacją Google z numerkiem 12.37.19.29. Tak więc funkcja szykowana jest już pod premierą nadchodzącego Androida 12.

Android 12 jest już blisko i wprowadzi liczne zmiany oparte na języku projektowania Material You. Będą to m.in. dynamiczne kolory oraz inne modyfikacje. Google już od jakiegoś czasu przystosowuje własne aplikacje pod kątem nowego zielonego robota. Teraz dowiadujemy się, że załapał się na nie również Asystent.

Asystent Google również otrzyma zmiany oparte na Material You. Te są już wdrażane i zaczynają je widzieć wybrani użytkownicy. Pojawiają się dynamiczne kolory czy nieco zmienione tła. Można też dostrzec zmodyfikowane przyciski, choć ich kształt też ulegał pomniejszym zmianom.

Asystent Google dynamiczne kolory zmiany Material You Android 12
Asystent Google dynamiczne kolory zmiany Material You Android 12

Asystent Google dostaje Material You i dynamiczne kolory w aplikacji 12.37.19.29

Asystent Google otrzymuje opisane zmiany w aplikacji z numerkiem 12.37.19.29. To w niej pojawiają się Material You i dynamiczne kolory. Możemy się domyślać, że będą gotowe na premierę systemu Android 12, który zobaczymy w przyszłym miesiącu. Odświeżonych zostanie znacznie więcej aplikacji i wśród nich są Zdjęcia, Gmail, Wiadomości, Podcasty czy Telefon.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij