Udostępnij
Tweetnij

YouTube Music na Androida dostaje funkcję wyszukiwania pobranej muzyki

YouTube Music na Androida doczekało się nowej funkcji. Jest nią możliwość wyszukiwania pobranej muzyki. Opcja działa także w trybie offline.

YouTube Music na Androida cały czas wzbogacany jest w nowe funkcje. Google w ostatnim czasie wprowadzało opcje z zakresu wyszukiwania. Teraz opcje te rozszerzono również o pobrane. Do niedawna przeszukiwanie muzyki było możliwe tylko w zakresie utworów z całej biblioteki oraz tych przesłanych.

Karta pobrane w trakcie wyszukiwania pojawia się pomiędzy sekcjami biblioteki a przesłaną muzyką. Wyświetlenie wyników obejmuje utwory, albumy i listy odtwarzania. Co jednak ciekawe nie znajdziemy tu artystów, co warto mieć na uwadze. Zmiany były wcześniej widoczne u części użytkowników. Wraz z YouTube Music 4.40 na Androida wydają się być wprowadzane szerzej.

aplikacja YouTube Music na Androida wyszukiwanie pobrane muzyka

YouTube Music na Androida pozwala wyszukiwać w pobrane w trybie offline

Warto dodać, że nowa funkcja nie wymaga połączenia z internetem. YouTube Music na Androida umożliwia wyszukiwanie w pobranej muzyce także w trybie offline. Tu oczywiście nie będą uwzględniane wyniki z innych sekcji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij