Udostępnij
Tweetnij

Google pominie Chrome’a 95. Firma ma ku temu powód

Chrome 95 nie zadebiutuje. Na tym można by skończyć ten artykuł. Spowodowane to jest przez nowy harmonogram Google. Dlatego Chrome 95 zostanie pominięty.

Google Chrome 95 to przeglądarka internetowa, która powinna zadebiutować jeszcze w tym roku. Tak się jednak nie stanie. Nie została opóźniona. Po prostu firma w ogóle nie planuje wprowadzić wersji z takim numerkiem. Spowodowane to jest przez nowy harmonogram wydawniczy aplikacji, który wkrótce wejdzie w życie. Zobaczmy, co jest w planach.

Google do tej pory udostępniało własne przeglądarki internetowe co sześć tygodni. Tak więc nowe wydania pojawiały się co około 1,5 miesiąca. To jednak ulegnie zmianie. Nowy harmonogram wydawniczy zakłada, że będą one udostępniane częściej, bo co cztery tygodnie. Zmiana ta powoduje, że dla Chrome 95 nie starczy po prostu miejsca.

Nowy harmonogram Google zakłada, że Chrome 95 się nie zmieści

Google planuje wprowadzić nowy harmonogram już wraz z Chromem 94. To spowoduje pewne roszady w planach wydawniczych i stąd też pominięcie przeglądarki internetowej z numerkiem 95 jest konieczną. Po wydaniu z numerem 94 zobaczymy po prostu odsłonę 96.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij