Udostępnij
Tweetnij

Google wprowadza możliwość wyłączenia pogody w widżecie Pixel Launchera

Pixel Launcher dostał nową opcję, która obejmuje widżet At a Glance. To pogoda, którą Google pozwala teraz wyłączyć. Można to zrobić w szybki sposób.

Pixel Launcher dla smartfonów marki Google to aplikacja, która cały czas jest rozwijana. Jak dobrze wiemy ma ona widżet At a Glance, który wyświetla się na głównym ekranie telefonów. Tam znajduje się m.in. pogoda. Firma doszła do wniosku, że niekoniecznie jest to opcja, która przydaje się każdemu użytkownikowi.

Google dodało w ustawieniach Pixel Launcher nową opcję. To przełącznik, który pozwala usunąć z At a Glance pogodę. Jej wyłączenie spowoduje, że widżet będzie prezentować jedynie dzień tygodnia z datą. Różnice i stosowna opcja widoczne są na poniższych zrzutach ekranowych.

Google Pixel Launcher widżet At a Glance pogoda
Google Pixel Launcher widżet At a Glance pogoda
Google Pixel Launcher widżet At a Glance pogoda

Pixel Launcher bez pogody na widżecie At a Glance w Google beta

Na razie nowa funkcja nie jest jeszcze szeroko dostępna. Pogoda może być wyłączona w widżecie At a Glance obecnie w aplikacji Google beta. Stosowna opcja pojawiła się w poglądowym oprogramowaniu z numerkiem 12.22. Z czasem powinna zostać wprowadzona również w stabilnej wersji. To tylko kwestia czasu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij